1. Państwo wyjazdu:

Pamiętaj, jeśli w trakcie Twojego pobytu za granicą zmieniasz miejsce wędkowania to ubezpieczenie działa na terenie wszystkich państw zamieszczonych w tym spisie, tak więc nie musisz się martwić o swoje bezpieczeństwo. Jednak pamiętaj, aby podróż w inne miejsce odbywała się w okresie trwania polisy.

2. Ilość osób wyjeżdżających:

Ubezpieczenie może wykupić tylko osoba pełnoletnia, a więc jeśli nie spełniasz tego warunku poproś o pomoc w zakupie osobę pełnoletnią. Pamiętaj, aby wypełnić wszystkie pola łącznie z informacją nt. choroby przewlekłej - choroba charakteryzująca się powolnym rozwojem lub długookresowym przebiegiem, jeśli:
1) zdiagnozowano ją przed objęciem ochroną z tytułu umowy ubezpieczenia lub
2) z jej powodu rozpoczęto postępowanie diagnostyczno-lecznicze w okresie 12 miesięcy przed objęciem ochroną z tytułu umowy ubezpieczenia.

3. Czy wszyscy ubezpieczeni znajdują się w Polsce?:

Jeśli polisa ma chronić osobę już przebywającą za granicą Polski, poinformuj Nas o tym. Osobę tę będzie obowiązywać karencja czyli okres, przez który bezpośrednio po zawarciu ubezpieczenia Towarzystwo nie udziela ochrony.
 

Przed zakupem oferty prosimy o sprawdzenie szczegółowych zapisów OWU wybranego Towarzystwa Ubezpieczeń.

4. Termin ubezpieczenia:

Polisę możesz wykupić najpóźniej w dniu wyjazdu, a jeśli kupujesz polisę będąc już poza granicami Polski ubezpieczenie zacznie działać po 3 dniach od daty zakupu – tzw. karencja.

5. Wybierz wartość sprzętu wędkarskiego:

Podaj szacunkową wartość sprzętu jaki zabierasz na wyprawę. W zakres ochrony zgodnie z aneksem 1 do OWU wchodzą: wędki, kołowrotki, echosonda i drobne akcesoria wędkarskie takie jak żyłki, plecionki, przynęty itp. 

Wróć