Jak kupić?

Jak kupić ubezpieczenie?

1. Wybierz kategorię ubezpieczenia – specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ubezpieczenia dotyczące Twojego hobby. Jedziesz na wakacje, na urlop, na wczasy, na ryby lub uprawiasz sport? Wybierz odpowiednie ubezpieczenie i przejdź do wypełnienia formularza.

2. Wypełnij niezbędne dane – na podstawie wypełnionych danych system wyliczy składkę ubezpieczenia dostosowanego specjalnie do Twoich potrzeb.

3. Porównaj oferty – nasi specjaliści przygotowali indywidualnie dla Ciebie kilka dostępnych pakietów budowanych na podstawie uzupełnionych przez Ciebie informacji. Wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada.

4. Wypełnij swoje dane – jeśli jesteś zdecydowany i podjąłeś już decyzję o wyborze oferty ubezpieczenia w trzecim kroku przejdziesz do wniosku – ZAMÓWIENIA Z OBOWIĄZKIEM ZAPŁATY, w którym wypełnij swoje dane niezbędne do wystawienia polisy.

5. Zapłać i odbierz ubezpieczenie online – po wypełnieniu wniosku zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego. Serwis umożliwia płatność za polisę online. Po otrzymaniu potwierdzenia o realizacji transakcji, wyślemy polisę na wskazany przez Ciebie adres e-mailowy.

6. Wiadomość e-mail z polisą została przez Ciebie usunięta? Nie martw się! 
Jeśli wcześniej zarejestrowałeś się w serwisie, po zalogowaniu na swoje konto masz możliwość pobrania polisy w formie PDF. 
Nie masz konta? Po zakupie ubezpieczenia na adres e-mailowy właściciela polisy system utworzy konto, gdzie po zalogowaniu będziesz mógł ponownie pobrać zakupioną polisę. 


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego umieszczonego na stronie KONTAKT.

Ubezpieczenia

ubezpieczenia dla wędkarza
ubezpieczenie dla pupila
ubezpieczenia auto dla klasyków
ubezpieczenie dla rowerzystów
ubezpieczenie dla turystów
ubezpieczenie OC/AC

Współpracujemy z:

Warta
SIGNAL IDUNA
PZU
UNIQA