O nas

Ubezpieczamysie.pl to strona internetowa, dzięki której w kilka chwil zakupisz ubezpieczenie. Strona pozwala na porównanie oferty kilku Towarzystw Ubezpieczeniowych w jednym miejscu i wybranie najkorzystniejszej dla Ciebie. Przejrzystość informacji i łatwość dostępu pozwala na wybranie oferty dostosowanej specjalnie do Twoich potrzeb. Korzystanie z platformy jest bezpłatne i bez zobowiązań.

Ubezpieczamysie.pl oferuje możliwość zakupienia ubezpieczenia związanego z Twoim hobby takim jak: turystyka i podróże, wędkarstwo, kolarstwo. Jeśli pasjonują Cię stare samochody lub chcesz zakupić ubezpieczenie OC/AC na ubezpieczamysie.pl wybierzesz ofertę idealną dla Ciebie. Twój pupil może też poczuć się bezpiecznie – ubezpiecz swojego czteronożnego przyjaciela.

 

O nasZałożycielem i pomysłodawcą strony ubezpieczamysie.pl jest Asecuro Direct Sp. z o.o. Firma wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom, dając Wam bezpieczeństwo i pełną dowolność zakupu polisy w zamian za Wasze zaufanie i poświęcony czas.

Acesuro Direct Sp. z o.o. stale współpracuje z instytucjami, gdzie testuje już nowe rozwiązania i produkty, a dostosowując je do dynamicznie zmieniających się potrzeb Konsumentów, z radością patrzy w przyszłość.

Ubezpieczenia

ubezpieczenia dla wędkarza
ubezpieczenie dla pupila
ubezpieczenia auto dla klasyków
ubezpieczenie dla rowerzystów
ubezpieczenie dla turystów
ubezpieczenie OC/AC

Współpracujemy z:

Warta
SIGNAL IDUNA
PZU
UNIQA